Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Španělsko zatklo Putinovy soudruhy (2016), má Šojgu psychickou poruchu ?

26. 02. 2017 16:30:18
17.1.17 španělská média informovala, že na madridském letišti policie 16.1.17 zatkla známého NL právníka Petra Yokki pro nelegální převod akcií filiálky NL holdingu ZED+ ve prospěch blízkých příbuzných ruského ministra

vnitra Vladimíra Kolokolceva, čímž utrpěli ztrátu jeho španělští investoři.

Yokki je i členem správní rady NL firmy Vimpelcom Ltd. Michaila Fridmana, firma v roce 016 musela zaplatit pokutu v částce 835 mil. dolarů pro uplácení příbuzných uzbekistánského prezidenta americké Komisi pro cenné papíry.

El Confidencial tvrdí, že US tajné služby podezírají Yokkiho, jenž zasedá i ve správní radě fotbalového klubu Ajax Amsterodam, že se spolu se svým nadřízeným, ruským miliardářem žijícím v LON, Michailem Fridmanem, podílel na organizování hackerských útoků proti US volebnímu systému.

Jeho zatčení se účastnilo 30 policistů, na zatčení dozíral známý prokurátor specializující se na ruskou mafii José „Pepe“ Grinda Gonzales, na jehož příkaz španělská policie zatkla 5.5.016 několik Putinových soudruhů : Vladislava Reznika, šéfa finančního výboru Dumy, Nikolaje Aulova, šéfa Federálního úřadu pro kontrolu drog RF, a Igora Sobolevského, bývalého zástupce Alexandra Bastrykina, jenž je od 1/011 šéfem Putinova soukromého Vyšetřovacího výboru.

Šéf ruských vyšetřovatelů popřel obvinění, že v Česku skrytě podniká ...

zpravy.idnes.cz/general-alexandr-bastrykin-poprel...pu9-/zahranicni.aspx?c...

27. 7. 2012 - Šéf ruských vyšetřovatelů, generál Alexandr Bastrykin, popřel obvinění opozičního blogera Alexeje Navalného, podle něhož skrytě podniká v ČR ...

Bastrykin Putinův soukromý politický vyšetřovací výbor vytvořil navdory nesouhlasu tehdejšího gen. prokurátora Jurije Čajky a ministerstva vnitra, se kterým Bastrykin neměl nikdy dobré vztahy, protože jeho politický Vyšetřovací výbor měl být protiváhou FSB/ministerstvu vnitra, jejichž speciální jednotky OMON + SOBR s vlastní rozvědkou Putin v 4/016 zrušil, a nahradil je svojí Národní gardou, která mu přímo podléhá.

Bastrykin dal RF nové heslo :“ Pracuj více, kradˇ méně“.

V 9/016 byl Bastrykin na vyhazov, Ivan Markin, jeho mluvčí, z funkce odešel, další členové výboru byli Putinem vyhozeni či zatčeni, pravděpodobně v reakci na vyšetřování španělské policie. Bastrykin, třebaže měl na starosti Putinovy choulostivé kauzy, členem Putinova vnitřního kroužku nikdy nebyl, o to více se musel snažit, viz opendemocracy.net z 15.9.016 Goodbye Bastrykin?

20.9.016 Bastrykin demisi podal, ale Putin ji nepřijal.

Bastrykin spolu s Lugovojem jsou prominentními sankcionovanými osobami dle US zákona Magnitský z 11/012 ( viz kauza v moskevské vazební věznici Butyrka 16.11.09 ubitého advokáta Magnitského, jenž vyšetřoval finanční zločiny ruského ministerstva vnitra, které ministerstvo provozovalo velmi jednoduše – obvinilo zejm. zahraniční firmu z daňového podvodu či z nezaplacení daní, a vyslalo do jejího ústředí policii, která v době razie zcizila veškeré podklady o již zaplacených daních, firma tudíž musela daně platit 2x, což Bill Browder z Hermitage Capital Management odmítl, a pověřil Magnitského, aby přišel na kloub tomu, co se děje ).

Zatčení Putinových soudruhů z ruské mafie navazovalo na španělskou operaci Troika z roku 08, kdy španělská policie 13.6.08 zatkla 20 ruských občanů, zejména šéfy petrohradské Tambovské a Malyševské mafie : Gennadije Petrova z tambovské mafie ( tambovská oblast u Petrohradu, viz Vladimír Kumarin, její šéf a Putinův obchodní partner ), jenž měl vilu na Mallorce vedle vily sestry španělského krále, a Malyševa, jenž do Španělska uprchl poté, co na něj byla v RF spáchána celá série atentátů.

Vladimir Reznik byl již v té době španělskou policií vyslýchaný, ale propuštěný, propuštěný byl i po výslechu Gennadij Petrov, jenž vzápětí uprchl do RF, jeho žena Elena a syn Anton byli zatčeni při akci španělské policie z 5.5.016.

Gennadije Petrova španělská policie sice propustila, ale zveřejnila informaci, že jej dlouhodobě odposlouchávala, a že si pravidelně volal se šéfem Putinova vyšetřovacího výboru Bastrykinem + s tehdejším ruským viceprezidentem Dmitrijem Kozakem + s Putinovým ex premiérem Viktorem Zubkovem, jenž se poté stal šéfem správní rady Gazpromu, + se Zubkovovým zetěm Anatolijem Serdjukovem, důvěrníkem Medvěděva, jenž se stal ministrem obrany.

Ještě před španělskou akcí proběhlo zatýkání v Bulharsku/BG, kde pro tambovskou mafii prala špinavé peníze Elizabet Elena Von Messing, etnická Ruska s FS občanstvím, a Dmitrij Abramkin, oba byli zatčeni 23.5.08, soud s nimi byl pro veřejnost uzavřený.

Viz ruští hackeři, španělská stopa 16.1.17 /Русские хакеры: испанский след http://ru.krymr.com/a/28239869.html

18.1.17 Snowdenovi, jenž neví, jak uprchnout z RF, prodloužili ruské vízum na další 2 roky, prohlásila Maria Zacharová s tím, že Putin nedá Trumpovi k jeho inauguraci Snowdena jako dárek, třebaže o to požádal zástupce šéfa CIA Michael Morell /Сноудену продлили вид на жительство в России еще на два года http://www.interfax.ru/russia/545803Сноудену продлили вид на жительство в России еще на два года

4.8.015 RF zachvátila epidemie schizofrenie/ Россию накрывает эпидемия шизофрении https://utro.ru/articles/2015/08/04/1251461.shtml

Má ruský ministr obrany Šojgu psychickou poruchu ?

30.5.016 Шойгу: Для юнармейцев построят летние лагеря "Зарница" по-новому

https://rg.ru/2016/05/30/shojgu-dlia-iunarmejcev-postroiat-letnie-lageria-zarnica-po-novomu.html

„Pro mladé „junarmějce“ vystavíme 500 letních vlasteneckých táborů, a v roce 017 uspořádáme vlastenecky zaměřené sportovně-vojenské hry pro mládež“ ( první dětský vojenský tábor Šojgu vybudoval v tverské oblasti), uvedl Šojgu , jenž nikdy netráví dovolené v zahraničí, a radoval se, že ministerstvo obrany pro děti-vojáky již pod jeho vedením připravuje první vydání dětských vlasteneckých vojenských novin a časopisu.

24.2.17 Julie Šojgu, starší dcera, je hlavní psycholožkou ministerstva pro mimořádné situace, šéfkou Střediska neodkladné psychologické pomoci.

Julie Šojgu se bojí o psychický stav svého otce, uvedla 24.2.17 pro intersucks.ru.

„Otec byl celý život posedlý zdravým životním stylem, snídá ovesnou kaši, přestal pít, kouří jen občas. Vášnivě čte historicko-vojenské knihy, tajné archívní dokumenty, a již intenzívně blouzní ze spánku, ze kterého nadává Němcům, Turkům, Francouzům, Polákům, křičí, že Rusko Rusové nedají, že je vyženou jako Napoleona a Hitlera, vůbec nevím, co s tím dělat„ , přiznala jeho dcera.

Šojgu, jenž mj. byl aktivní při vyšetřování/zahlazování stop exploze Něvského expresu z 11/09, 39 mrtvých, v roce 010 v Dumě prosazoval zákon o trestnosti popírání ruského vítězství v 2.sv.v.

Poslední kapkou pro starší Šojgovu dceru je iniciativa otce nechat na předměstí MOW postavit kopii Reichstagu, a posílat do něj děti, aby Reichstag dobyli.

„Je mi líto dětí, byl by to velký úder na jejich psychiku, „ prohlásila Šojgova dcera. „Nechala jsem jej sledovat týmem nejlepších psychologů, aby určili jeho diagnózu „.

Дочь Шойгу обеспокоена психологическим состоянием отца http://intersucks.ru/doch-shoygu-obespokoena-psihologicheskim-sostoyaniem-ottsa/

Šojgu svůj úmysl postavit Reichstag pod Moskvou zveřejnil 22.2.17, a nechápe rozhořčení Berlína . 24.2.17 gen. Igor Konašenkov, Šojgův tiskový mluvčí, naopak prohlásil, že ruský vojenský Disneyland s Reichstagem jako symbolem ruského vítězství nad nacismem bude významnou výchovnou lekcí pro mladé vlastence /Возмущение немцев подмосковным Рейхстагом вызвало недоумение Минобороны России https://lenta.ru/news/2017/02/24/nedoumenie/

25.2.17 Šojgu zakázal slovo „ elitní „ vojenské jednotky

“ Slovo „ elitní“ jsem prostě z armádního slovníku vyškrtl, všechny ruské vojenské jednotky budou elitní a neustále připravené k bojové pohotovosti, slovo elitní není třeba. Období stagnace skončilo, ruská armáda je každým dnem nepřemožitelnější a nepřemožitelnější“ , prohlásil Šojgu v rozhovoru pro sportovní TV kanál Match TB, který v 11/015 nahradil Rossija2.

Шойгу запретил «показные» полки и части http://tvzvezda.ru/news/forces/content/201702251406-k31p.htm

Jak se nejen FSB ortodoxní církev klaní Stalinovi /Карта сталинизма нового образца, viz i video Proč asi 21.2.17 zabili Vitalije Čurkova

https://www.youtube.com/watch?v=YeX4lCFggsA&feature=share

24.2.17 RF zoufale usiluje o dialog s Trumpem, viz místopředseda Dumy Petr Tolstoj „ RF již vyšla z izolace“ /Петр Толстой по итогам ПА ОБСЕ заявил о выходе России из изоляции http://www.interfax.ru/russia/551231

Lukašenko : Proč mne pořád strašíte nějakým Putinem ?

Лукашенко;Че вы МЕНЯ этим ПУТИНЫМ ПУГАЕТЕ??

https://www.youtube.com/watch?v=ZBYr88pmXFs&app=desktop

Путин смотрит ВИДЕО КАК ЛУКАШЕНКО ПОСЛАЛ ЕГО /Putin se dívá na video, jak jej Lukašenko poslal ... /https://www.youtube.com/watch?v=rp8HgNLN7-U&app=desktop

Autor: Andrea Kostlánová | neděle 26.2.2017 16:30 | karma článku: 18.78 | přečteno: 722x

Další články blogera

Andrea Kostlánová

Polská a finská otázka bolševicko-nacistické aliance

23.8.1939, týden před napadením Polska/PL Německem, byl podepsán sovětsko-něm. pakt o neútočení s tajným dodatkem stvrzujícím, že „ v případě územních změn budou zájmové sféry Německa a SU delimitovány řekami Narva, Visla a San „

14.8.2017 v 14:41 | Karma článku: 15.47 | Přečteno: 617 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Divná bitva o Midway a svými důstojníky nenáviděný maršál Rommel

1943 Kreml vyráběl tolik (vysoce hořlavých) tanků, že objemu SU výroby Berlín/ BER nechtěl uvěřit. Německá výroba tanků měla háček – BER nahrazoval tanky PzIV tanky Tiger a Panther ( vyráběn 42-45 v reakci na SU T-34/76 ),

28.7.2017 v 21:08 | Karma článku: 20.08 | Přečteno: 1470 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Jak si Stavka myslela, že Manstein prchá přes Dněpr na Západ ( jaro 1943)

Charkov padl do rukou bolševiků 16.2.43, a Hitler toho měl již dost. Rozhodl se, že navštíví Mansteina na frontě, aby osobně vyhodnotil jeho velitelské schopnosti ( ještě žádného velitele, který utrpěl takové sériové porážky,

23.7.2017 v 20:37 | Karma článku: 20.04 | Přečteno: 1288 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Váleční zločinci v Hlavní vojenské radě Rudé armády

Stan hlavní vojenské rady/STAVKA, která svojí bezohlednou taktikou vedení války měla na svědomí milióny zbytečně padlých SU vojáků, byl ustaven tajným Stalinovým dekretem ze dne 23.6.41.

21.7.2017 v 14:13 | Karma článku: 21.53 | Přečteno: 1340 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Bruselu už došla s teroristy trpělivost - je čas činů, zavelel

Na mimořádném summitu Velké Dvojky k událostem ve Španělsku se klíčové osobnosti EU, kancléřka Merkelová a předseda Rady lidových komisařů Juncker, zplnomocnily k vydání společného stanoviska členských zemí k teroristickému aktu.

19.8.2017 v 12:24 | Karma článku: 30.81 | Přečteno: 1027 | Diskuse

Marek Raida

Lídr Starostů Farský přebírá odpovědnost s kulometem

Starostové nasadili těžký kalibr, který ale vzápětí stáhli. Na facebookovém profilu Starostů a nezávislých se na krátký okamžik objevila tato fotografie.

19.8.2017 v 10:37 | Karma článku: 22.13 | Přečteno: 743 | Diskuse

Beata Krusic

Zvrhlý, prokletý, dekadentní ?

Čas od času padne člověku během procházky, nebo obyčejného přechodu přes cestu pohled na tělo nějakého mrtvého zvířete. Pohled na takové tělo není nijak vábný, ale téměř pokaždé si při takové podívané vzpomenu na jednoho člověka.

18.8.2017 v 23:01 | Karma článku: 7.88 | Přečteno: 509 | Diskuse

Jan Dvořák

Utáhne křehká Miroslava Němcová těžké váhy Babiše a Faltýnka?

Poslancům mandátového a imunitního výboru, jemuž předsedá obávaná Mirka Němcová, nestačí osmistránkové zdůvodnění policie k žádosti o vydání „čapařů“ Babiše a Faltýnka, a požadují od policie kompletní vyšetřovací spis.

18.8.2017 v 21:27 | Karma článku: 24.67 | Přečteno: 969 | Diskuse

Bohumír Šimek

Žijeme v divné době

Žijeme v postkomunistické době a postfaktické době. Pokusme se osvětlit, kam jsme to po Listopadu dospěli a co nás dnes tíží?

18.8.2017 v 21:02 | Karma článku: 20.33 | Přečteno: 682 | Diskuse
Počet článků 931 Celková karma 19.28 Průměrná čtenost 1346

Mám doktorát z mezinárodního práva a zahraničněpolitické vztahy jsou mojí vášní. Motto pro můj blog : "Take away that pudding, it has no theme." Winston Churchill

email : kostlannova@email.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.