Středa 21. dubna 2021, svátek má Alexandra
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 21. dubna 2021 Alexandra

Islámská republika v USA ?

11. 09. 2009 12:13:15
Zlí jazykové tvrdí, že ve Washingtonu vládnou sionisté, ale 11.9.01 potvrdilo, že ve Washingtonu od roku 1973 (bojkot dodávek ropy Západu po říjnové izraelsko-arabské válce 73) vládnou salafističtí neowahhábisté.

(Před svým velkoprojevem v Káhiře v 6/09 se Obama nejprve odletěl poradit do Rijádu, a před králem poklekl, což někdo z přítomných nafotil na mobil).

Ropné společnosti wahhábistů sponzorují studentské programy US univerzit zaměřené na blízkovýchodní problematiku (Emerson:The American House of Saud,The Secret Petrodollar Connection, 1986) , ve kterých džihád není líčen jako násilné znovudobytí ztracených muslimských území (Španělsko, Balkán, Jižní Kavkaz), ale jako přirozená politická kultura, vždytˇ , jak se učí na saúdskoarabských základních školách, „ všechny děti se rodí jako muslimové,takže je povinnost každého muslima nevěřící znovu přivést k víře ...“ .

Salafisté jsou líčeni jako pokrokoví reformátoři, a wahhábisté jako moderní konzervativci, usilující jen o návrat do středověku ...

Po ukončení studií se tito US studenti na výplatní pásce wahhábistů stávají „experty“ na blízkovýchodní problematiku v Kongresu, ministerstvu zahraničí, v médiích, u soudů ( je-li saúdskoarabský občan v US obviněn z náboru džihádistů, saúdskoarabské velvyslanectví si najme tohoto experta, který před soudem popře jakoukoliv spojitost mezi salafismem a džihádismem) , či rovnou vládními poradci, kteří svého času přesvědčovali o „prospěšnosti“ rozmachu wahhábismu v Afghánistánu či na Balkáně ...

V US se islám (po náboženské konverzi následuje u konvertitů ideologická konverze, vymývání mozků salafisty) šíří zejm. mezi chudými AfroAmeričany (konvertují zejm. ve vězení, jako 4 islámisté zatčeni FBI 20.5.09 v NYC pro plánované útoky proti synagoze v Bronx, a proti letišti Národní gardy Stewart v Newburgh, 85 km severně od NYC) , ale i mezi jinými etniky, či zámožnými jedinci .

Konvertitem byl i novinář Ismail Royer, jenž jako agent sítě Lashkar-e-Toiba sledoval US experty na džihádismus ( novináře Stevena Emersona, jenž,již v 2/98 ve svém svědectví před Kongresem varoval před útoky US džihádistické sítě, včetně Usámovy, proti US, a profesora Walida Phares/Future Djihad Against America z 05 + Terrorist Strategies Against the West z 06), a ve svých demagogických recenzích z nich v médiích dělal blbce.

Jeho články opěvovaly „mírumilovné“ Araby, Alláha , a haněly „slizkou“ západní kulturu. Přestože byl „ve volném čase „ expertem na výbušniny" a u soudu své teroristické aktivity pyšně přiznal, všechny jeho články končily „Salaam, Peace , a podobně ...

Nejcennější spolupráci pro džihádisty představují naturalizovaní US občané arabského původu, kteří vlastní nefalšovaný US pas ( Hamas je např. využívá k tomu, aby letěli do Izraele, pronikli na pal. samosprávná území, a předávali tamním velitelům Hamasu finance, přičemž „oficiálně“ jsou příjemci financí vdovy a sirotci po teroristech,či charitativní organizace, u Hamásu je to její odnož Foundation for Relief and Development) .

S arabskými investicemi do US a CAN proudili islámisté všeho druhu.

Uchytili se jako profesoři blízkovýchodních kateder US univerzit (University of South Florida /USF se stalo ústředím džihádistického hnutí v US), šéfovali „vzdělávacím“ střediskům, ovládli mešity a charitativní nadace muslimské komunity, uvnitř které paralyzovali aktivity exilové politické opozice. Middle East Studies Association /MESA,financovaná wahhábisty,výše zmíněné profesory sdružuje.

Stručně řečeno, ostře kritizuje US novináře a politology, které kritizují arabské režimy (Daniel Pipes) a hlasitě chválí ty, kteří je opěvují .

Wahhábisté infiltrovali CIA,FBI aj. bezpečnostní složky, včetně Pentagonu (viz Emerson :American Djihad 02 + Djihad Incorporated 06).Klasickou kauzu v tomto směru představuje palestinský prof. Sami Arian z univerzity USF, spolu se svým švagrem Baši Nadžárem, zakladatel Islamic Committee for Palestine/ICP z roku 89 ,formálně propagující multikulturu, bratrství a mír, a mezi svými světový džihád ...

Sami Arian také šéfoval džihádistické neziskové organizaci WISE, která v 3/92 uzavřela s USF dohodu o spolupráci,třebaže ICP a WISE byly identické skupiny se stejným vedením a adresou.Ředitel WISE Khalil Shikaki, byl bratrem Fathi Shikaki,tajemníka PIJ/Palestinian Islamic Jihad,odnože Muslimského bratrstva, jeho voj. šéfem byl syrský student Anwar Abdel Taha ...

Dalším ředitelem WISE byl naturalizovaný Američan Ramadan Abdullah Shallah,prof. katedry blízkovýchodních studií USF,jenž po zavraždění Fathi Shikaki na Maltě, šéfoval PIJ. Vydávali časopisy oslavující ozbroj. boj PIJ proti Izraeli a US, umožňovali vůdcům Hezbolláhu,tuniské Nahda, libanonského Tawheed, či Súdánské islámské fronty,cestovat do US. V roce 94 Steve Emerson ve své knize Jihad in America obvinil ICP z financování mez. terorismu, načež USF svoji spolupráci s WISE briskně ukončila.

Následné vyšetřování FBI prokázalo napojení ICP a WISE na světový džihád, pár osob bylo vyhoštěno, šéfům se nic nestalo.Ze strachu, aby neporušila svobodu slova a další akademické svobody prof. Sami Ariana, FBI jej nechala dále přednášet na USF a neobvinila jej z ničeho, zatímco Shallaha obvinila ze lhaní při podání žádosti o US občanství ...

Islámisté v hostitelské zemi provádějí záškodnickou činnost přes neziskové organizace, vzdělávací či humanitární, např. Muslim Arab Youth Association / Maya, Council on American –Islamic Relations či American Muslim Council. Publikují články odsuzující terorismus a pořádají konference o mírovém soužití v rámci multikulturalismu.

Háček je v tom, že nejenom nepřipouští diskusi o tématech, která se jim nelíbí, jako např. budoucnost Kurdů na BV ,či popírání lidských práv žen, ale dávají na nich prostor i islámistům nejtvrdšího ražení, financují je a jejich rodiny.

Pod pláštíkem multikulturalismu tak úspěšně šíří politický islám (MAYA je na US seznamu organizací financujících terorismus) ...

US mají asi 5 -7 miliónů muslimů, kteří oficiálně džihád odsuzují, ale podle průzkumů je přes 80% US mešit, spravovaných Rijádem, jehož zástupce sedí ve „správní radě“ každé mešity,ovládáno radikálními imámy ,dosazenými Rijádem ...

Rijád utrácí na vývoz svého vlivu daleko více než bývalý SU ( SU věnoval obří rozpočet na tiskovou a rozhlasovou propagandu (Radio Moskva + desítky tajných rozhlasových stanic po celém světě + zástěrkových organizací, jako Světová rada míru /World Peace Council, de facto předsunutá KGB rezidentura ) .

National Security Research Division společnosti Rand Corp. vydalo publikaci s názvem Networks and Networks, The Future of Terror, ve které zdůrazňuje, že světové teroristické sítě povedou kybernetickou dezinformační válku proti klasickým vládám .

První saúdskoarabskou moderní institucí pro vývoz wahhábismu byla Muslim World League/MWL,založená 1962 s pobočkou v NYC, , a 1972 další úspěšně „zvěstovatelská“ organizace World Assembly of Muslim Youth/WAMY.

Obě propagandistické instituce Rijád režíruje a financuje.Pákistánskou pobočku MWL řídil spoluzakladatel al-Qajdy Wail Džalaidan.

FBI do kanceláří MWL ve Virginii vpadla v 3/01, islámističtí šéfové si stěžovali , a vyšetřování bylo rázem ukončeno. Šéfem WAMY ve Virginii byl bratr UBL Abdullah ...

Al-Qajda svého času veřejně řídila sítˇ podpory afghánským mudžáhedínům ve 30 US městech, zejm. v NYC.

Prez. Obama znamená v jistém smyslu „vítězství“ pro „umírněné“ islámistické intelektuály ( „umírněný“ islámista však mnohdy neznamená více než vegetariánský kanibal), jak se domnívá jeho palestinský přítel Rachid Khalidi, od roku 04 profesor arabistiky na newyorské Columbia University,předtím působil na universitě v Chicagu.

Během Obamovy volební kampaně bylo poukazováno i na jeho styky s tímto palestinským intelektuálem, který tvrdí, že „ „interpretace“ Palestinců ve Fox News je pro Palestince škodlivější než izraelské bombardování“, a který pochválil Obamu za jeho projev v Káhiře (4.6.09).

Jak islámští představitelé myslí upřímně svoji touhu po náb.dialogu s představiteli jiných náb. ideologií za účelem mírového soužití : v 7/02 byl rodinami obětí z 11.9.01 obžalovaný gen. taj. Muslim World League/MWL a býv. saúdskoarabský ministr pro islámské záležitosti ,Abdullah Turki, členem delegace muslimských akademiků, kteří přijeli do Washingtonu předvést svoji ochotu diskutovat o interkonfesních sporech a vzájemné toleranci s představiteli odlišných náb. komunit. Abdullah Turki jednoznačně odsoudil terorismus ,ale když se jej na tiskové konferenci vzápětí zeptali, co si myslí o sebevražedných atentátech proti civilistům (v té době zrovna jeden palestinský atentátník zabil v autobusu 19 Izraelců,včetně dvou dětí , Abdullah Turki odpověděl muslimským stereotypem.“ A co kdybychom otázku obrátili, a zeptali se, kolik terorističtí Izraelci zabili palestinských civilistů ?“

Abdullah Turki, jenž se v roce 99 zúčastnil jako akcionář tzv. madridského stavebního projektu,výnos ze kterého šel na financování evropských projektů al-Qajdy (viz právní kauza WTC Properties vs Al Baraka et al., v níž žalobci tvrdí, že bez finanční podpory bank, charit. nadací, entit a jednotlivců by se 11.9. neuskutečnilo).

V madridském projektu zástěrková stavební firma (Turki a švagr Usámy Muhamed Galeb Kalaje Zouaydi, zatčený Madridem v roce 02) nic nestavěla, jen skupovala ve Španělsku nemovitosti. V 1/06 bylo z žaloby vypuštěno 12 obžalovaných, Turki mezi nimi nebyl ...).

Jako gen. taj. MWL Turki uspořádal v 7/08 pod záštitou saúdskoarabského krále Abdalláha interkonfesní konferenci v Madridu (které se zúčastnili i islámističtí předáci Ibrahim Hooper z Islamic Society of North America či Nihad Awad z Council on American-Islamic Relations, viz Dvojí identita islámistických profesorů ...).

Zúčastnil se jí i Michael Schneider, gen. taj. World Jewish Congress, a hlavní vyjednávač Vatikánu s muslimy, kardinál Jean-Louis Tauran.

Turki uvedl, že v podstatě šlo jen o společenský „dýchánek“, všechny sporné záležitosti byly přísně odsunuty, a bylo „zakázáno“ o nich jednat.

Z 19 údajných únosců 15 mělo saúdskoarabské občanství (protisaúdské nálady to v US nevyvolalo ),a svůj život trávili nasáváním jedu v mešitách, jejichž provoz a radikální imámy v nich platí vláda,která štědře sype peníze i na náboženskou „charitu“/ islámistický extrémismus .

Saúdskoarabští mladíci většinu času tráví „studiem“ na teologických školách, zakončeným praktickou zkouškou z politického násilí egyptského Muslimského bratrstva, třebaže původní wahhábisté kázali život v poušti, oběd z datlí a drinky z velbloudího mléka ...

Přesto Washington ani po 11.9. 01 nezavedl pro občany Saúdské Arábie žádná, ani ta nejzákladnější, bezpečnostní opatření (a nevyvodil žádné personální důsledky ze zjevného „selhání“ vlastních lidi, všichni v CIA, FBI, Pentagonu a ve Federal Aviation Administration si své funkce udrželi, rozpočet CIA byl ještě navýšen) .

Zatímco Syřan či Íránec čeká 30 dní na vízum, občan Saúdské Arábie pouze zašle svůj pas svému „ cestovnímu agentovi“ ,který mu jej po ofocení vrátí i s vízem ...

BBC 6.11.01 uvedla, že CIA od roku 1987 nelegálně vydávala US víza muslimským teroristům, kteří se měli zapojit do voj. výcviku a do boje proti Sovětům v Afghánistánu, a po odchodu sov. vojsk v této praxi pokračovala z jiných důvodů . Newsweek 15.9.01 uvedl, že 5 z únosců 11.9. obdrželo v 90.letech speciální voj. výcvik v tajných US voj. zařízeních, proslulý v tomto směru byl konzulát v Jeddah (zde svá US víza obdrželo 15 z 19 údajných únosců) ...

(V 5/09 přistálo na francouzské voj. základně v Evreux letadlo se 42tým podvyživeným Alžířanem, „bezdůvodně “ 7 let uvězněným na Guntanamo Bay, franc. vláda jej nejdříve ošetřila ve voj. nemocnici Percy v Clamart, a poté jemu a jeho manželce,která za ním se dvěma dcerami přijela z Alžíru, darovala byt, bude pro ni cenným zdrojem informací) .

Američané se ani neptali, jak většina únosců, kteří neuměli anglicky, a byli v US poprvé, zde vůbec mohli tak dlouho přežít , 18 měs. a déle (Hanjour poprvé přiletěl do US v 10/91 a zajímal se jen o pilotování civ.letadel) – ledaže by jim pomáhali diplomaté konkrétního či konkrétních států ...

Henry Kissinger za 1.ropného embarga na adresu států Perského zálivu v Rijádu prohlásil :“Přistoupíme na vyšší ceny ropy, jen když své peníze budete investovat do US ekonomiky a budete za ně kupovat US zbraně ... „

Dnes mají saúdskoarabští občané v US bankách sumu,které se rovná jedné třetině ročního rozpočtu USA. Kdyby své peníze stáhli (pokud by je US banky dokázaly „vyplatit“), a cena ropy by se podstatně zvýšila, US ekonomika by zaplakala .........

Wahhábisté a CIA

V 12/79 byl 22letý UBL pověřen šéfem saúdskoarabských tajných služeb, princem Turki al-Fajsalem al-Saúdem, aby organizoval financování operací CIA v Afghánistánu (10 let bojů proti sov. armádě stály dvě miliardy dolarů, šéfem CIA byl spolužák Jamese Cartera, admirál Stansfield Turner) ...

Mnoho CIA pracovníků si „přivydělává“ na saúdskoarabských velvyslanectvích či působí jako „poradci“ ve firmách se saúdskoarabským kapitálem = strategie prince Bandara bin Sultana, citovaná listem The Washington Post.

Saúdskoarabská královská rodina si platí US tisk přes společnosti zabývající se public relations a vyplácí stamilióny dolarů ročně US právním firmám( viz kauza Ray Close či reportér z New York Times na výplatní pásce Rijádu)...

60% personálu z CIA je najímáno zvenčí ( počet „externistů“ je přísně tajný údaj, jen US senát má právo znát jejich počet) . Např. v Bagdádu soukromá bezpečnostní firma rozhoduje o denním programu důstojníků CIA a o jejich zdrojích, třebaže cílem najaté firmy je udržet si „ zákazníka“ , nikoliv, aby CIA „zabodovala „ .... (čas. Time tuto hru nazývá „ inside baseball“ ) .

Saúdskoarabský ministr vnitra krátce po 11.9.01 upřímně a veřejně prohlásil, že Rijád s Washingtonem při vyšetřování 11.9.01 spolupracovat nebude,a že požaduje, aby Washington „neobtěžoval“ saúdskoarabské občany.

Princové z Rijádu vyhlásily 11.9. za „spiknutí sionistů“ , se kterým Saúdská Arábie nemá nic společného (Rijád pravidelně vyzýval džihádisty ke svržení bezbožných laických režimů Saddáma Husajna a Háfize Asáda , a sponzoroval místní islámistickou opozici: stejně dravě se Rijád choval v Afghánistánu , v Bosně, kde však zvítězil vliv Teheránu, a v Čečensku do nástupu Putina .... ) .

Tu samou aroganci vůči Washingtonu předvedl stejný ministr vnitra již v roce 96, když odmítl přijmout řed. FBI Louis Feeh (Feeh tento „incident“ po 11.9.01 popřel), jenž přijel v rámci vyšetřování útoku na obytný komplex Khobar Towers v městečku Khobar (útočníci vyhodili do vzduchu palivovou cisternu,19 mrtvých Američanů + 1 Saúd, zraněno 372), při kterém Rijád s FBI nejenže nespolupracoval, ale ještě vytvářel kouřové clony (viz John O ́Neill).

Názornou ukázkou této arogance je i kauza Bayyumi, Syřana z Chicaga , zapleteného do 11.9. spolu se svoji saúdskoarabskou manželkou, které saúdskoarabské velvyslanectví umožnilo vycestovat do Saúdské Arábie okamžitě poté, co chicagský soud projevil úmysl ji vyslechnout. Syřana, „pokrevně spřízněného „ s Rijádem, saúdskoarabský velvyslanec ve Washingtonu ̈ „dovolil“ vyslechnout jen za přítomnosti agenta saúdskoarabské tajné služby, čímž měl výslech nulovou hodnotu.

Student Omar Bayyumi v San Diego, kde se náhle před 11.9.objevil, rozhazoval statisíce dolarů, a spolu se saúdskoarabským studentem Usámou Basnan, financoval ubytování dvěma únoscům z 11.9.01.

Peníze přes banku strýce prez. Bushe II jim zasílala manželka saúdskoarabského velvyslance, prince Bandara, která však tvrdila,že peníze posílala na „charitu“ na účet jedné Jordánky.Jelikož Saúdové a Jordánci se na smrt nenávidí, není pravděpodobné, že by saúdskoarabská princezna Haifa Faisal posílala peníze na charitu „jen tak“ nějaké Jordánce .

Džihádisté, placeni Rijádem, bojovali proti Srbům po boku CIA v Bosně a za kosovské Albánce, ale hlavním Usámovým vyhlášeným cílem bylo bojovat za peníze Rijádu proti Rijádu, který mj. umožňuje provozovat na muslimském „posvátném“ území znesvěcující US voj. základny, vyplývá z oficiální teorie 9/11 ...

Na Saúdskou Arábii mediálně „ došlo “ po 11.9.01, kdy svého nejvěrnějšího „přítele“ začali bizarně pranýřovat i vysoce postavení vládní činitelé, např. Richard Perle : „ Prohnilý Rijád financuje mez. terorismus od nejzákladnějších článků až po řídící centra (v roce 94 zběhl z Rijádu do US první tajemník saúdskoarabské mise u OSN Mohamad al-Khilewi s tunou dokumentů,které potvrzovaly korupci v královské rodině a její podporu mez. terorismu , nařkl krále Fahda z despotismu ,a požádal Washington o politický azyl, kde dnes žije pod jinou identitou ) ..., Nepřestane-li se svojí podporou, zmrazíme mu jeho vklady v US bankách a obsadíme jeho ropná pole. “

Bizarně to zní jen na první pohled,protože nepřestala platit zlatá tradiční US blízkovýchodní koncepce :“ Irák je důležitým taktickým bodem,Egypt je třešničkou, ale strategickým cílem je Saúdská Arábie ... „

SPLYNUTÍ US KOMUNISTů a US ISLÁMISTů

V USA své sovětské sponzory přežilo několik „marxisticko-leninských“ organizací, např. National Conference of Black Lawyers , která poskytuje právní služby členům teroristické Black Liberation Army , Black Panthers apod. National Lawyers Guild/NLG se sídlem v NYC, právní cech US Komunistické strany a jejích zástěrkových organizací , kteří (jako ultra ateisté) v 90.letech horlivě obhajovali islámisty a jejich kréda (ale také členy IRA, ETA /Baskický mírový kongres v NYC + nejrůznější ultralevicové bandity z Latinské Ameriky, zejména z FARC a maoistické Světlé stezky, ale i militantní anarchisty a členy z White Aryan Resistance ) .

Mezi jinými publikacemi, NLG v roce 97 vydalo brožurku právní „ první „ pomoci pro své muslimské „bratry a sestry“ „napadené“ FBI, v níž radí, jak se FBI vzepřít, a kterou na svých internetových stránkách NLG nabízí v arabštině, fársí a v paňdžábštině ...

NLG šéfuje National Coalition to Protect Political Freedom/NCPPF, založené v 60.letech pro právní ochranu US „marxistických “ teroristů , jako Weather Underground , založené 1969 ze studentské Students for a Democratic Society , teroristickou Symbionese Liberation Army 73-75,která unesla Patricii Hearst, teroristickou Black Liberation Army 70-81,či další polovojenské teroristické uskupení Puerto Rican Armed Forces of National Liberation ...

V roce 01 NCPPF šéfoval ... překvapení .... naturalizovaný US občan, palestinský prof. ze South University of Florida ,Sami al-Arian, za Arafata „marxista“, dnes čelný světový islámista terorista (viz Dvojí identita islámistických profesorů, která pojednává právě o něm), šéfující Palestinskému džihádu, ...

8 dní před 11.9. prof. al-Arian kritizoval Bushe, že ještě nezrušil přípustnost tajného svědectví u soudů proti „domnělým“ teroristům .Arian svého času zorganizoval ad hoc výbor proti vyhoštění z US Imada Hamada z marxisticko-leninské teroristické organizace Lidové fronty pro osvobození Palestiny ...

Ve svém rozhovoru pro Fox News z roku 01 prof. Arian prohlásil, že „ je šokován, že jeho přátelé,se kterými se mnoho let dennodenně stýká, jsou blízkovýchodní teroristé ....“

Fox News and NBC zveřejnily videonahrávku, ve které prof. al-Arian ( ,jenž na univerzitě propaguje „mírové urovnání s Izraelem“ ) na islámistickém shromáždění vykřikuje „ Nestoudná Amerika budiž prokleta, a spolu s ní všichni její spojenci, Přejme Americe a Izraeli bolestnou smrt ... „ Fox News uveřejnil i kopii dopisu z roku 95, ve kterém prof. al-Arian vybízí své ovečky k finančním darům pro rodiny atentátníků Hamasu (IRA vybírala dary pro rodiny svých mučedníků v katolických kostelích, islámisté vybírají v mešitách ...) .

Další organizací s dlouholetou marxistickou tradicí , která poskytuje své právní služby a bolševické knowhow teoristům z celého spektra, je Centre for Constitutional Rights/CCR, založené v roce 1966 již zesnulým advokátem Williamem Kunstlerem.

CCR např. obhajovalo bývalého agenta CIA Philip Agee, jenž zběhl na Kubu (napsal knihu Inside the Company,zemřel 08), či Sjednocenou frontu za svobodu/UFF, která podnikla bombový útok proti Kapitolu v roce 83, členy Japonské Red Army za pokusy o bombové útoky v US, západoněmeckou Baader-Meinhof skupinu, usvědčené KGB agenty Claytona Lonetree a Leonarda Peltiera.

Ve spolupráci s American Civil Liberties Union a za pomoci demokratického kongresmana Barney Franka ,CCR úspěšně bojovala proti US zákonům ,které umožňovaly deportovat zahraniční teroristy .

V roce 93 CCR poskytla právního poradce slepému šejkovi Rahmanovi, Egyptˇana Násira Ahmeda .

Všechny tyto původně komunistické US organizace,sponzorované a řízené Moskvou, mezi které patří i American Arab AntiDiscrimination Committee, založený v roce 80 bývalým senátorem Jamesem Abourezkem, své klienty předkládají jako „pronásledované pro svoji rasu , náboženské či politické vyznání „ , a kritiky svých klientů na svých webových stránkách označují za „rasisty a bigoty“ , což je úspěšná taktika, která bolševikům sloužila po celou dobu jejich panování, a kterou od 80.let převzali i wahhábisté a jim podobní, kteří označují všechny zatčené muslimy za „ oběti etnické profilace“ ...

Council on American Islamic Relations /CAIR a AMC organizuje finanční sbírky pro zástěrkovou společnost Hamasu v US, Holy Land Foundation .

Ibrahim Hooper, tiskový tajemník rady/Council on American-Islamic Relations v roce 01 prohlásil :“ Budu upřímný – samozřejmě, že bych byl rád, kdyby někdy v budoucnosti Americe vládla islámská vláda .“

Miliardář Abdurahman Alamoudi, "muslimský" poradce prezidenta Clintona a Bushe II, z American Muslim Council/AMC v roce 01 prohlásil : „ Proti Americe mohou muslimové terorem bojovat v zahraničí, ale nikoliv v Americe samotné. V Americe musíme za její přeměnu bojovat chytřeji, nikoliv násilným způsobem .“ ( AMC a American Muslim Foundation mají jako ústředí stejné kanceláře ve Washingtonu, oficiálně vyhlašují dialog s křestˇany a Židy, ale jejich klíčový muž Abdurahman Alamoudi v 10/00 prohlásil:“Samozřejmě, že všichni podporujeme Hamas a Hezbollah .“ ) Alamoudi byl pro podporu islámistického terorismu zatčen na Dulles Airport v 9/03, odsouzen k 23 letům vězení byl v 5/04 .

Faiz Rehman z American Muslim Council v roce 01 zdůraznil, že „ se těžiště muslimského světa nezadržitelně přesouvá do Ameriky .“

Pentagon by chtěl islámistické mediální válce čelit propagandistickou agenturou Office of Strategic Influence/OSI (New York Times z 2/01) .

Senátor Edward Kennedy znehodnotil zákon o monitorování agentů zahraničních rozvědek/Foreign Intelligence Surveillance Act/FISA, když do něho vložil dodatek, že“ nezákonné je pouze plnění instrukcí zahraničních tajných služeb k dosažení politického cíle“ ... (tato „díra“ zůstala i v orwellovském Patriot Act) .

Autor: Andrea Kostlánová | pátek 11.9.2009 12:13 | karma článku: 23.33 | přečteno: 2415x

Další články blogera

Andrea Kostlánová

Jurij Felštinský: Pátá Internacionála : Případová studie hádanky jménem Miloš Zeman V

Investigativní studie Jurije Felštinského exkluzivně napsaná pro gordonua.com 1.5.2020, do češtiny přeložená na žádost autora Andreou Kostlánovou, část 5 Zemanova podpora obchodu se zbraněmi.

23.3.2021 v 15:58 | Karma článku: 14.84 | Přečteno: 514 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Jurij Felštinský : Pátá Internacionála :Případová studie jménem Miloš Zeman 4

Investigativní studie Jurije Felštinského exkluzivně napsaná pro gordonua.com 1.5.2020, do češtiny přeložená na žádost autora Andreou Kostlánovou, část 4 Zdeněk Zbytek a Martin Nejedlý.

3.3.2021 v 18:54 | Karma článku: 16.36 | Přečteno: 528 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Jurij Felštinský : Pátá Internacionála: Případová studie jménem Miloš Zeman III

Investigativní studie Jurije Felštinského exkluzivně napsaná pro gordonua.com 1.5.2020, do češtiny přeložená na žádost autora Andreou Kostlánovou, část třetí Zeman a Strnadův zbrojařský holding CSG.

2.3.2021 v 19:42 | Karma článku: 14.08 | Přečteno: 554 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Jurij Felštinský: Pátá Internacionála : Případová studie hádanky jménem Miloš Zeman II.

( Investigativní studie Jurije Felštinského exkluzivně napsaná pro gordonua.com 1.5.2020, do češtiny přeložená na žádost autora Andreou Kostlánovou, část druhá ) Vytvoření finanční základny pro Zemanovy politické aktivity

31.1.2021 v 18:10 | Karma článku: 19.51 | Přečteno: 627 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jan Andrle

Hybridní válka, hybridní bitva

Jsme nepřítel Ruska. To je dáno ve vojenské doktríně Ruské federace. Rusko nás napadlo na našem území v rámci hybridní války, nevyhlášeným aktem agrese, vedeným tabulkovými vojáky, který měl za následek škody na životech, majetku.

20.4.2021 v 21:55 | Karma článku: 11.76 | Přečteno: 161 | Diskuse

Jan Andrle

Ono takové testování...

Ono takové pravidelné testování, to není jen tak. Je to periodický stres, pro druhačku menšího vzrůstu určitě. Snad to zvládne, přežije, snad to dá a nezanechá to na malé dušičce trvalé následky.

20.4.2021 v 18:59 | Karma článku: 10.26 | Přečteno: 215 | Diskuse

Martin Naplava

...a možná byli jen na dovolené...

Asi jako většinu lidí mě nadzvedl ze židle výrok o tom, že vlastně nešlo o terorizmus, ale jen útok na zboží, mj. dva životy. Ponechám teď stranou, že se premiér za to formulaci omluvil, ale tím by to skončit nemělo!

20.4.2021 v 18:07 | Karma článku: 13.84 | Přečteno: 224 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Nejen o inspiraci

Inspirace je lékařsky vdechnutí, v běžné řeči znamená nápad, vnuknutí, tvořivé nadšení. Souvisí s ní naše vnímání, také intuice. Člověk se inspiruje k tvorbě, ale i ke změnám v životě, zkrátka inspirace nás provází celý život.

20.4.2021 v 15:31 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 53 | Diskuse

Helena Vlachová

Je na místě podat žalobu na prezidenta republiky

V této neklidné pandemické době se občané České republiky dozvídají o tom, že na území jejich státu byl v roce 2014 spáchán teroristický čin. A prezident republiky mlčí.

20.4.2021 v 8:09 | Karma článku: 24.14 | Přečteno: 480 | Diskuse
Počet článků 1057 Celková karma 15.09 Průměrná čtenost 1391

Mám doktorát z mezinárodního práva a zahraničněpolitické vztahy jsou mojí vášní. Motto pro můj blog : "Take away that pudding, it has no theme." Winston Churchill

email : kostlannova@email.cz

Najdete na iDNES.cz