Pátek 1. července 2022, svátek má Jaroslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 1. července 2022 Jaroslava

Údajný vojenský převrat v Rusku

14. 03. 2015 21:45:20
Ruská vláda rezignovala, Putin s požehnáním ruské ortodoxní církve ztratil veškerou moc, zadržují jej vojáci, ke kterým se přidala i část siloviků - Kadyrov po setkání s Patruševem v Pjatygorsku 11.3.015 kapituloval, vyjednává se, a hraje se o čas.

Kadyrov zvěsti o puči potvrdil oním podivným panickým poselstvím na instagramu z 9.3.015 ( nemohl se Putinovi dovolat), v němž uvedl, že je ochoten za Putina zemřít bez ohledu na to, zda je ještě ve funkci či ne ...

Mezi hlavními pučisty má být šéf Bezpečnostní rady Ruska Nikolaj Patrušev, kterého si Putin do Kremlu přivedl z Petrohradu, šéf FSB v letech 99-08, dle tvrzení Hajdara Džemála pro gruzínskou TV, byl Patrušev, navzdory sankcím, tajně v US, kde byl i šéf FSB Bortnikov, údajně na konferenci o extrémismu ve Washingtonu ve dnech 19-20.2.015.

Prohlásil to dnes 14.3.015 známý ruský politolog Hajdar Džemál, šéf prokremelského Islámského výboru RF, pro gruzínskou TV Rustavi –2.

Putin is blocked by the military. In Russia a coup d'etat ... www.youtube.com/watch?v=aaxeaPVBtMk

K budově Kremlu v pátek v noci přijelo 9 bílých nákladních vozů, tři vjely dovnitř - „ možná, že Putinovi vyvážely osobní věci“, nad centrem Moskvy již předtím létal prezidentský vrtulník, i nad budovou ministerstva obrany ( Putinova osobní garda čítá přes 3.000 vojáků + má k dizpozici 30.000 bodyguardů z FSO, mistrů v džudo) .

Nad Kremlem nevlaje vlajka, na střeše Dumy a vlády hlídá vrtulník, v noci z 15/16.3.015 vzplála v MOW zvonice největšího kláštera ve městě, na seznamu památek UNESCO..

List International Business Times 15.3.015 uvedl nepotvrzenou zprávu, že jsou před Kremlem tanky ( Rumours claim Russian president has been neutralised by coup), fotografie s tanky se později prokázala být podvrhem, a také bývalý izraelský velvyslanec v RF Zvi Magen tvrdí, že pohyby armády kolem Kremlu naznačují, že k nějaké " události " došlo.

V Moskvě jsou síly vyvážené, dvě armádní divize, FSO Kremelská garda, speciální jednotky ministerstva vnitra ODON / Dzeržinského divize, FSB, policie.

„Ruský monitor“ tvrdí, že je Putin vážně zraněn, ale že není hospitalizován v Ústřední moskevské nemocnici, Illarionov na svém blogu napsal, že Putin po puči ze země uprchl, jiní jej viděli na bývalé letecké základně Gudauta, 37 km od Suchumi, hlavního města Abcházie.

Mluvčí Kremlu Peskov se 15.3.015 dle agentury Reuters odmítl vyjádřit k informaci nezávislé TV Dožd ́ z 15.3.015, že je Putin ve své rezidenci u Valdajského jezera v novgorodské provincii, nad kterou platí zákazy letů.

Illarionov, bývalý Putinův poradce, 13.3. 015 uvedl, že dle dohody generálů a povstalecké frakce siloviků Medvěděva nahradí Sergej Ivanov, jenž 27.2.015 údajně odstoupil z funkce šéfa prezidentské kanceláře.

Byl rovněž odstraněn Igor Sečin, šéf Rosněftu ( nepřímo potvrdil šéfredaktor listu Nězavisimaja gazeta Konstantin Remčukov na Twitteru, kde uvedl, že " Sečin přijde o práci " ), a jedná se o odstoupení ministra vnitra gen. Vladimíra Kolokolceva, kterého Putin na vnitro dosadil v 5/012, poté co se ujal moci, a začal ministerstvo vnitra zbavovat stoupenců Medvěděva.

Údajně zemřel exšéf Putinovy ochranky gen. Viktor Zolotov, bývalý bodyguard mafiánských kmotrů z 90.let, kterého Putin , připravující se na možný puč, jmenoval zástupcem velitele ozbrojených sil ministerstva vnitra (170.000 vojáků), které měl ve své pozdější funkci velitele těchto jednotek za úkol přeměnit v Národní gardu, která by chránila ústavní pořádek, tj. Putina a jeho režim .

Také kolovala verze, že chtěl Putin gen. Zolotova, kterému se přezdívalo „Putinův stín“ , učinit šéfem FSB.

Слухи – убит соратник Путина генерал Золотов, кандидат на должность директора ФС

http://rusjev.net/2015/03/14/sluhi-ubit-soratnik-putina-general-zolotov-kandidat-na-dolzhnost-direktora-fsb/

V 12/014 se novináři na tiskovce Putina ptali, zda se nebojí palácového převratu, Putin odpověděl :“ My nemáme paláce, máme jen Kreml, a ten je velmi dobře chráněn „ ...

Putin náhle zrušil svoji návštěvu Kazachstánu ( kazachstánské vládní zdroje agentuře Reuters tvrdily, že je Putin „ nemocný „ ) , setkání s Lukašenkem, delegaci Jižní Osetie, která měla přijet do Kremlu podepsat smlouvu o připojení k RF, bylo řečeno, aby do Kremlu nejezdila .

A hlavně, nebyl na výroční poradě FSB.

Putin byl naposledy viděn 5.3.015 s italským premiérem, možná 6.3. na předtočeném setkání se zástupci žen k MDŽ (8.3.).

Poté, co v RF propukla panika, co se v Kremlu děje ( kdyby zmizel na celý půlrok Miloš Zeman, nikdo by si toho nevšiml ), Kreml odvysílal archivní videa s Putinem, která měla národ i zahraničí uklidnit, že je Putin v pořádku – ale šlo o záběry Putina natočené o několik dní dříve, např. schůzka k MDŽ (8.3.) se konala již 6.3., video Putina s guvernérem Karélie zveřejněné 11.3.015 – ve skutečnosti šlo o záběr ze 4.3.015, a přestože guvernér Karélie informaci o setkání 4.3. potvrdil, Kreml video nestáhl ...

12.3.015 prý Putin telefonoval s arménským prezidentem, prohlásil Kreml.

13.3.015 se spekulace snažila vyvrátit TV Rossija24, a odvysílala Putinovo setkání v jeho rezidenci Novo Ogarevo se šéfem Ústavního soudu Vjačelavem Lebeděm, které také proběhlo (o několik let, údajně z roku 011 ) dříve, právě TV Rossija udělala klíčovou chybu ( setkání mělo být z pátku, ale mluvilo se v něm o pondělku ).

Video bylo poté staženo.

Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov neustále dementoval tvrzení, že Putin zemřel ( tato informace vyvstala z dlouhé tradice bolševického lhaní o zdravotním stavu gen. tajemníků ÚV KSSS, možná, že byl Putin jen zavražděn před Kremlem, a šlo jen o „ provokaci“ , či spiknutí Západu ) , byl tajně pohřben, byl na novém face-liftingu ( již v roce 010 byl Putin na tiskovce silně nalíčen s monoklem pod okem, novináři zmínili face-lifting, ale mluvčí Kremlu prohlásil, že sál byl jen špatně osvětlen ), porodil ve Švýcarsku/CH třetí dítě s Alinou Kabajevovou ( k níž jakýkoliv vztah vždy popřel ), protože si na klinice zamluvil dva pokoje, které by mu však nestačily, protože vždy cestuje s celou družinou služebnictva - s bodyguardy, asistenty, kuchaři, uklízečkami a šoféry.

Právě tato zpráva plátku Blick a švýcarskoitalské Radiotelevisione Svizzera/RSI je nejvíce podezřelá, protože ve CH žádná putinománie nikdy neproběhla.

Putinův švýcarský porod popřel mluvčí Peskov 13.3.015 v rozhovoru pro čas. Forbes, a téhož dne v rozhovoru pro agenturu Reuters, Peskov, již viditelně unaven, prohlásil „ „ Řekli jsme to již 100x, vaše stále stejné otázky jsou již únavné, již to není legrace „ ...

Odpolední zprávy z Kremlu z neděle 15.3.015, NBC News + nejmenovaný CIA zdroj uvádějí, že Putin má jen chřipku ...

Poprvé Putin zmizel v 8/00, když se potopila ponorka Kursk, což mu všichni vyčetli, podruhé při obsazení divadla v Dubrovce, kdy FSB otrávila nervovým plynem přes 1300 lidí (viz můj článek Dubrovka).

2.3.015 Chodorkovský prohlásil, že po vraždě Borise Němcova bude Putin svržen.

Celý svět čeká na pondělí, kdy se má Putin v Petrohradu setkat s prezidentem Kyrgyzstánu ( k informačnímu chaosu přispěla i informace TV Rossija-24 ze 14.3.015, že dle ruského zamini se Putin s kyrgyzstánským prezidentem již setkal, a řešili spolu mj. vstup Kyrgyzstánu do Eurasijské unie, poté byla tato zpráva odvolána, a mluvčí TV Rossija.24 se omluvil) .

Jak poznamenal bývalý US velvyslanec v RF, " není běžné, aby hlavy zejména jaderných mocností mizely na několik dní bez řádného vysvětlení " ( se zmizením Putina se začíná rozkládat i vedení IS).

1564 zmizel Ivan IV Hrozný, a poté, co se vrátil, rozpoutal rozsáhlé pogromy.

Business Insider 16.3.015 (Putin reappears after mysterious absence ) napsal, že Putin v 11.52 zahájil své setkání s prezidentem Kyrgyzstánu, zatímco mluvčí státní TV se omluvil za chybu, když 16.3.015 TV uvedla, že "ministr Šojgu" nařídil prověřit bojeschopnost 40.000 vojáků.

Rakouský list Kurier 16.3.015 napsal, zda Putin neskončil/neskončí jako Gaius Julius Caesar, jenž zemřel 15.3.44 př.n.l., když v Římě začínaly březnové Idy ( viz článek Wladimir Putin – Cäsar in den Iden des März ?)

Rakouský list píše, že šéf ruských kozáků Andrej Poljakov nechal odlít Putina v bronzu jako Caesara, socha má být od 5/015 umístěna v Petrohradu ( k 70.výročí „osvobození „ Evropy od fašismu ) ...

Kurier uvádí, že na setkání místní pobočky NovoRuska v Jekatěrinburgu pluk. GRU Igor Girkin „ Strelkov“ prohlásil, že ve státě, kde i nejmenší kritika vyvolává rozsáhlé policejní razie, má Putin jen dvě možnosti, jak skončit, a) zemřít jako Miloševič ve vězení, či být popraven jako Mikuláš II. v roce 1918 v Jekatěrinburgu.

Autor: Andrea Kostlánová | sobota 14.3.2015 21:45 | karma článku: 28.73 | přečteno: 12402x

Další články blogera

Andrea Kostlánová

Rozdělení zisků z těžby zlata, diamantů a uranu mezi Kreml, oligarchy a Touadéru

Dohoda o rozdělení zisků z těžby zlata, diamantů a uranu mezi Kreml, s ním spřízněné oligarchy a Touadéru ( Středoafrická republika III ) 2017 v Soči Lavrov Touadérovi nejen slíbil zasadit se v RB OSN o zrušení zbrojního embarga,

29.6.2022 v 15:09 | Karma článku: 6.85 | Přečteno: 177 | Diskuse

Andrea Kostlánová

OSN obvinilo Putinovy žoldnéře z válečných zločinů spáchaných v CAR na civilistech

Středoafrická rep. II V říjnu 2017 Touadéra odjel do Soči na jednání s Lavrovem o dodávkách ruských zbraní, kde s Kremlem uzavřel dohodu, v níž výměnou za výcvik bezpečnostních sil Středoafrické republiky měla Bangui podporovat

25.6.2022 v 14:23 | Karma článku: 13.63 | Přečteno: 312 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Středoafrická rep : OSN Rusku povolilo výjimku ze zbrojního embarga, vzápětí toho litovalo

Bývalá francouzská kolonie Středoafrická republika získala nezávislost 1960, od té doby se utápí ve vojenských převratech. Francie zde dosazovala a sesazovala zkorumpované prezidenty ( viz diamantový a kanibalský císař Bokassa

22.6.2022 v 19:29 | Karma článku: 11.92 | Přečteno: 318 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Ruská rozpínavost v Africe - jistí jen zájmy kremelských elit ?

Již bolševici se prostřednictvím Kominterny snažili ovládnout africké radikály ( intelektuály, odborové předáky - zejm. železnic ) pro svoje zájmy, a sdružit je pod kritikou kolonialismu v prosovětských hnutích.

19.6.2022 v 17:44 | Karma článku: 15.27 | Přečteno: 334 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

František Skopal

O životní potřebě důvěry ve dnech zoufalství

Před staletími předpovězená velká očista nastala! Všechno, co na nás v poslední době dopadá, je toho svědectvím. Dění na zemi prudce sevřelo jako voda v hrnci. A sevřelo proto, že naši planetu zasahuje zvýšená záře Pánova Světla.

1.7.2022 v 16:17 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 40 | Diskuse

Pavel Hewlit

Už brzy začneme problémy Ukrajiny vnímat jako nedávno problémy covidu (se všemi předěly)

Covid – vzpomínáte si ještě? Říkalo se tomu taky pandemie a ta se vyvíjela stejně jako naše názory směrem k ní. Nakonec se proměnila na rýmu.

1.7.2022 v 14:47 | Karma článku: 14.28 | Přečteno: 273 |

Blog Info

Soutěž hlasujících: komu letos připadly vouchery?

Jako již tradičně i tentokrát se hrálo nejen o stupně vítězů v soutěži Bloger roku, ale také o ceny pro hlasující. Podívejte se, na koho připadl šťastný los!

1.7.2022 v 12:19 | Karma článku: 6.36 | Přečteno: 231 | Diskuse

Martin Faltýn

Hezký prázdninový blázinec!

Vysvědčení jsou rozdána, dovolené nahlášeny... nejvyšší čas užívat si prázdnin. Jak děti, tak dospělí. A jako každý rok se odehrává něco, čemu se říká: stěhování národů.

1.7.2022 v 9:50 | Karma článku: 11.12 | Přečteno: 201 | Diskuse

Zdeňka Ortová

Knihovnice s pivem v ruce

Abych pravdu řekla, celé dnešní ráno mám pocit, že se mi potí i myšlenky. Do práce jsem v 7.00 dorazila mokrá, jako bych se cestou vykoupala v kašně, ačkoli tu žádnou nemáme.

1.7.2022 v 9:34 | Karma článku: 20.36 | Přečteno: 340 | Diskuse
Počet článků 1077 Celková karma 11.93 Průměrná čtenost 1387

Mám doktorát z mezinárodního práva a zahraničněpolitické vztahy jsou mojí vášní. Motto pro můj blog : "Take away that pudding, it has no theme." Winston Churchill

email : kostlannova@email.cz

Najdete na iDNES.cz